Seuraava kokous 9. marraskuuta

Hallituksen seuraava kokous pidetään keskiviikkona 9. marraskuuta kello 18.

Puheenjohtaja ja varapuheenjohtaja

puheenjohtaja
tottelevaisuuskoulutusvastaava
Elina Ruohonen
Mannilantie 31
31250 Teuro
044-2926 868
elina_ruohonen@hotmail.com

varapuheenjohtaja
mökkiemäntä
(myös Haukkukallion vuokraus)
Minna Kannisto
Hämeen Härkätie 270
31400 Somero
041-7533 533
kannisto.minna@gmail.com

Sihteeri ja rahastonhoitaja

sihteeri
Minna Filppu
Heikintie 4
31400 Somero
0440-310122
minna.filppu@gmail.com

rahastonhoitaja
jäsensihteeri
Piia Sihvonen-Talikka
Jacob Ritzin tie 10
31400 Somero
0400-860 621
piia.sihvonentalikka@gmail.com

Muut hallituksen jäsenet

Anu Aho
Kauralantie 41
31400 Somero
045-6385992
anu.maria.aho@gmail.com

Virpi Ingerman
Romsilantie 474
25180 Pertteli
0400-963 793
virpi.ingerman@salo.fi

agilitykoulutusvastaava
Johanna Laakkio
Kaurakedontie 315
31520 Pitkäjärvi
0440-752 075
johanna.laakkio@gmail.com

Laura Nuotio
Terttiläntie 6
31400 Somero
045-351 9646
lauranotski@gmail.com

Annika Saneri
Kulmatie 4
31400 Somero
050-5211 286
annika.heikkonen@gmail.com

Helena Suortti
Sivakkakatu 13
24280 Salo
040-725 6114
helena.suortti@gmail.com

Anja Virolainen
Joensuuntie 58 as. 3
31400 Somero
050-533 9928
virolainen.anja@gmail.com

varajäsenet

Katri Nokelainen
Ruokokuja 3
30100 Forssa
0400-982 470
katri.nokelainen@hotmail.com

Anne Nummila
Somero
040-8590831

Elina "Ellu" Ruohonen on yhdistyksen puheenjohtaja, joka on kuulunut hallitukseen kymmenkunta vuotta. Hänen koiransa Alli ja Kelmi ovat kelpieitä.
Minna Kannisto on yhdistyksen varapuheenjohtaja ja tarmokas mökkiemäntä, jonka koiralaumaan kuuluvat irlanninsusikoira, kolme estrelanvuoristokoiraa ja cairn Sisu.
Minna Filppu on toiminut yhdistyksen sihteerinä kohta 20 vuotta. Wipen oma rotu on australianterrieri. Kuvassa Herkku.
Piia Sihvonen-Talikka on toiminut yhdistyksen hallituksessa kymmenkunta vuotta ja toimii tätä nykyä rahastonhoitajana. Sylissä perheen toinen borderterrieri Rico.
Hallituksen jäsen Johanna Laakkio vastaa yhdistyksen agilitykoulutuksesta. Kuvasssa hän on radalla partacollie Eskon kanssa.

Jaa tämä sivu